ABC Banky - Banky v ČRGE Money Bank - nově MONETA Money Bank

GE Money Bank se svou velikostí a působením řadí mezi přední poskytovatele finančních služeb v České republice. Jde o komplexní systém v oblasti bankovnictví pro velké množství klientů. Pod velmi silnou značkou GE, která svou historií sahá až do roku 1892, dokáže GE Money Bank využít potenciál, jež se pod touto firmou skrývá. Díky velice diverzifikovaném portfoliu podnikání patří GE jako skupina k těm největším a nejsilnějším podnikům na světě vůbec. A stejně má namířeno i GE Money Bank.

Vše co potřebujete vědět o půjčkách

Inovace GE Money Bank

GE Money Bank je průkopníkem nových technologií a služeb na českém bankovním trhu. Vždy dokáže klientovi nabídnout neotřelý způsob pomoci či službu, která není v České republice obvyklá. Například se jedná o plnohodnotný výpis z účtu, konsolidaci půjček, paušální běžný účet typu all inclusive, refinancování hypoték, odměňování klientů za používání platebních karet a řadu dalších úspěšných inovací, které GE Money Bank zavedla na náš trh.

Kvalita služeb

Společnost GE Money Bank se snaží nejen inovovat a přicházet neustále s novými nápady, ale i prohlubovat a zkvalitňovat veškeré své služby. V soutěži Zlatá koruna se výrobky GE Money Bank umisťují každoročně na předních příčkách, což svědčí o dlouhodobé kvalitní koncepci produktového portfolia banky. Počet klientů, který za poslední roky dosáhl skoro milionové hranice tuto kvalitu očividně potvrzuje.

Produkty banky

Společnost GE Money Bank rozděluje své bankovní služby na dva segmenty. Jde o privátní klientelu (jednotlivce) a o firmy. Široké portfolio služeb GE Money Bank pro oba typy zákazníků je tak rozsáhlé, že je prakticky nemožné jej adekvátně popsat. Vše začíná u vedení účtů, pojištění a spoření přes půjčky, leasing a hypotéky až k investování a projektování. GE Money Bank dokáže uspokojit každého klienta individuálně. Nejedná se o plošné produkty, ale vždy o jednotlivě sestavená portfolia možností pro každého jednotlivého zákazníka.

Kontaktní informace

GE Money Bank

Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4
IČO: 25672720
Telefon: 844 844 844
Kód banky: 0600
SWIFT AGBA CZ PP
www stránky: www.moneta.cz


Datum publikování: 12.3.2011

  Aktuální kurz koruny


EURzměna
USDzměna
GBPzměna
HUFzměna
CHFzměna
JPYzměna
PLNzměna
RUBzměna
© 2017 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
všechna práva vyhrazena.