ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyAir Bank půjčka

Férová půjčka, která nic neschovává, je produkt poměrně nové banky Air Bank. Bankovní půjčku, kde si můžete půjčit od 5.000 až 900.000 korun sjednáte hned několika způsoby. Klasicky na pobočkách banky a pro větší pohodlí také telefonicky nebo on-line. Úrok je variabilní a mění v závislosti na výši půjčky a délce splatnosti. Výhodnější úrok můžete získat u půjček nad 300.000 korun.


Air bank představuje moderní banku, která se snaží co nejvíce vycházet vstříc obyčejným lidem. Velká pozornost je soustředěna na jednoduchost, přehlednost a srozumitelnost aktuální nabídky služeb. Nechybí ani podpora internetového bankovnictví, které dnes výraznou měrou přispívá k jednoduchosti a pohodlnosti nejen k ovládání a správě bankovních účtů.

Potřebné dokumenty k vyřízení půjčky

Pro vyřízení je nutné české občanství a dva doklady totožnosti. U půjček jejíchž hodnota přesáhne 300.000 korun je nutné připravit si také doklad o společném jmění manželů. Další doklad, bez kterého se na rozdíl od ostatních online půjček neobejdete, je potvrzení o příjmu ne starší 30 dnů. Pokud máte u Air Bank vedený účet a výplata je měsíčně připisována právě tam, je tento krok bezpředmětný. V případě že jste podnikatel, u půjček na 50.000 korun přidejte potvrzení o bezdlužnosti vydané Finančním úřadem.

Schválení půjčky

Bankovní půjčka není určena pro ty, co jsou ve zkušební anebo výpovědní lhůtě. Celý proces schvalování je ze strany banky pečlivý a každá žádost je zpracována individuálně včetně podrobné kontroly a nahlížení do registrů. Peníze jsou ve většině případů odesílány do hodiny po dokončení a schválení žádosti.

Převedení půjček k Air Bank - konsolidace

Půjčili jste si jinde a chcete se zbavit drahé půjčky? Všechny stávající půjčky, včetně kontokorentu anebo kreditní karty si můžete k Air Bank v klidu převést. Navíc máte možnost si půjčit i něco navíc, vše záleží na konkrétní situaci a vašich platebních schopnostech.

Splacení předešlé půjčky zajistí Air Bank a poté budete splácet půjčku převodem na účet uvedený ve smlouvě nové. Doklady pro vyřízení jsou stejné jako u klasické půjčky a navíc potřebujete smlouvy o převáděných půjčkách a podepsanou žádost o předčasném splacení půjček v původní bance.


Datum publikování: 17.10.2017

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů