ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyCitibank půjčka a kreditní karta online

Citibank má své kořeny v Irsku. Hlavní sídlo skupiny Citibank Europe plc je tedy v Dublinu. Rok 2008 znamenal změnu ve vlastnictví, kdy se dceřiná společnost Citibank stala pobočkou akciové společnosti. Historicky sahá Citibank plc do roku 1965, kdy byla společnost založena. Od roku 2001 pak získala plnou licenci k poskytování kompletního bankovnictví.

Citibank v ČR

V České republice Citibank působí již 16 let. Vlastní 11 svých vlastních poboček, kde poskytuje služby přes 1000 zaměstnanců.

Vize banky

Společnost má velmi propracované know-how. Citibank využívá pouze ty nejlepší profesionály, kteří dokážou poskytovat špičkové služby na míru. Přesná finanční řešení pro každého klienta jsou pro Citibank tím hlavním cílem, ke kterému je nutné směřovat. Pouze spokojený zákazník totiž u společnosti setrvá a bude dále využívat její služby.

Produkty

Citibank vedle klasických bankovních služeb známých široké veřejnosti poskytuje i další produktové varianty v podobě treasurů, cash managementu či custodů. Banka ve svém retailovém bankovnictví dokáže nabízet kompletní nabídku bankovních produktů a služby, které pokrývají široké spektrum zákazníků. Citibank nabízí produkty, které jsou velmi konkurenční a dokážou zákazníka oslovit. Citi konto, baliček Citigold nebo CitiProfession jsou velmi žádané produkty, na kterých banka využívá své celosvětové zkušenosti s bankovnictvím a tudíž je dokáže velmi flexibilně nastavit každému individuálnímu klientovi. Navíc internetové bankovnictví Citibank je plné zajímavých funkcí, má uživatelsky přívětivé ovládání, jednoduchý systém převodů a plateb a hlavně je podstatně bezpečnější.


Citibank půjčka

Úspěšný produktem je Citibank půjčka, kterou můžete sjednat také online.

Cíle Citibank

Hlavním cílem Citibank je poskytovat dlouhodobě služby té nejvyšší kvality. Dokonale vyškolený personál dokáže nabízet a doporučovat špičkové produkty, které Citibank má. Řešení jsou připravena na míru, konkrétní a přesně odpovídající potřebám klienta. Samozřejmostí je bezpečné nakládání s informacemi klienta v souladu s příslušnými předpisy.

Kontaktní informace

Citibank Europe plc, organizační složka

Bucharova 2641/14, 158 02 Praha 5, Stodůlky
IČO: 281 98 131
Telefon: 233 061 111
Kód banky: 2600
SWIFT CITI CZ PX
www stránky: www.citibank.cz


Datum publikování: 5.12.2010

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů