ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyKomerční banka

Komerční banka je zavedenou institucí, která patří k těm největším na českém trhu. Banka se zaměřuje především na drobné podnikání a investiční bankovnictví. Komerční banka má přes 1,6 milionů klientů, kteří mohou využívat skoro 400 poboček s 9 000 zaměstnanci a téměř 700 bankomatů po celém území České republiky. Navíc banka nabízí 20 specializovaných business center pro středně velké podniky a 4 centra pro podniky velké.

Komerční banka

Síla Komerční banky

Komerční banka velmi dbá na svou image. Kreditní rating společnosti byl dokonce vyšší než rating České republiky. Banka je silná, kapitálově velmi vybavená s výbornou likviditou a zdravým hospodařením. Navíc tato společnost velmi těží ze své spolupráce se skupinou Société Générale, které se stala součástí v roce 2001. Société Générale je totiž jednou z nejvýznamnějších finančních institucí v celé Evropě.

Segmenty

Finanční trh nabízí v České republice mnoho druhů zákazníků. Komerční banka se nesnaží cíleně soustředit své produkty na jednotlivé segmenty, ale spíše dokázat uspokojit široké spektrum zákazníků.

Banka pro občany

Vše začíná u občanů, kterým nabízí půjčování a zhodnocování peněz, pojišťování či financování bydlení. Speciálním segmentem jsou i mladí lidé a studenti, kterým Komerční banka vytváří produkty na míru. Snaží se jim připravovat nejen vedení a správu účtů, ale i výhodné studentské půjčky či zhodnocování prostředků.

Banka pro firmy

Banka samozřejmě cílí i na podnikatelské subjekty, kde dokáže pomoci s řízením financí společnosti komplexně. Ke standardním operacím přidává i zajišťování proti riziku, motivaci zaměstnanců či pomoc s efektivním zahraničním obchodem. Zajímavým druhem zákazníků je také místní správa a samospráva. Tam dokáže Komerční banka nabízet kvalitní vedení financí a řešení ušitá na míru. Jde především o správu volných prostředků či půjčování na nejrůznější projekty. V tom všem dokáže Komerční banka připravit řešení přesně podle představ zákazníků, bez zbytečných průtahů a problémů.

Mojebanka.cz Přímé bankovnictví KB

KB provozuje internetbanking Moje Banka, pomocí kterého můžete ovládat svůj bankovní účet online.

Kontaktní informace

Komerční banka

Na Příkopě 33, 114 07 Praha 1
IČO: 45317054
Telefon: 800 111 055
Kód banky: 0100
SWIFT KOMB CZ PP
www stránky: www.kb.cz


Datum publikování: 3.4.2010

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů