ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyING Banka

Společnost ING Bank vrámci mezinárodní skupiny ING vstoupila do naší země již v roce 1992. Jako jedna z původních institucí vždy patřila ke špičkám a to nejen v bankovním sektoru. Jako jeden z leaderů tvoří a formuje celý systém s ostatními velkými hráči. ING Bank působí na území České republiky v oblastech spoření a investování, v retailovém bankovnictví a na míru šitým službám v korporátním bankovnictví. Špičkový servis, privátní jednání, široká škála produktů a bezkonkureční ING Konto, které dlouhodobě získává ohodnocení nejlepšího bankovního produktu v České republice.

ING Bank

Korporátní bankovnictví v podání ING Bank představuje jistotu a stabilitu. Poskytuje komplexní a ucelený rozsah služeb jak komerčního, tak i investičního bankovnictví. Bankovnictví ING Bank je špičkou na trhu, jelikož svým podnikovým financováním, obchody na kapitálových trzích a tresury produkty vytváří skvělé podmínky všem svým klientům. Díky tomu, že se instituce nespecializuje pouze na několik málo tržních segmentů, ale vytváří produkty uceleně, je možné veškerou správu svých financí přesunout právě na ING Bank a tím ušetřit velké množství financí.

Produkty

ING Bank svým klientům nabízíprodukty spoření a investování. Nad všemi produkty ING Bank ční ING Konto. Famózní a jedinečný produkt, který je nejoceňovanějším spořícím účtem u nás. ING Konto představuje jednoduchost, plynulost a skvělý úrok. Nabízí mimořádné zhodnocení, kterému těžko ostatní banky konkurují. Navíc jako mezinárodní instituce si ING uvědomuje, že poplatky za vedení účtu jsou již minulostí, takže vedení účtu, výpis z účtu či převod peněz je na tento účet zdarma. Naprosto zdarma. Zkrátka spoříte přesně danou částku, kterou jste si na ING Konto převedli. ING Konto je revoluce a budoucnost. S ING Kontem je velice snadné a jednoduché zacházet a i díky tomu si získal velkou řadu klientů.

Kontaktní informace ING banky

ING Bank N. V.

Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5
IČO: 49279866
Telefon: 800 159 159
Kód banky: 3500
SWIFT INGB CZ PP
www stránky: www.ing.cz

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů