ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyMONETA Money Bank (dříve GE Money Bank)

MONETA Money Bank se svou velikostí a působením řadí mezi přední poskytovatele finančních služeb v České republice. Jde o komplexní systém v oblasti bankovnictví pro velké množství klientů. Pod velmi silnou značkou GE, která svou historií sahá až do roku 1892, dokáže GE Money Bank využít potenciál, jež se pod touto firmou skrývá. Díky velice diverzifikovaném portfoliu podnikání patří GE jako skupina k těm největším a nejsilnějším podnikům na světě vůbec. A stejně má namířeno i MONETA Money Bank.

Vše co potřebujete vědět o půjčkách

Inovace MONETA Money Bank

MONETA Money Bank je průkopníkem nových technologií a služeb na českém bankovním trhu. Vždy dokáže klientovi nabídnout neotřelý způsob pomoci či službu, která není v České republice obvyklá. Například se jedná o plnohodnotný výpis z účtu, konsolidaci půjček, paušální běžný účet typu all inclusive, refinancování hypoték, odměňování klientů za používání platebních karet a řadu dalších úspěšných inovací, které MONETA Money Bank zavedla na náš trh.

Kvalita služeb

Společnost MONETA Money Bank se snaží nejen inovovat a přicházet neustále s novými nápady, ale i prohlubovat a zkvalitňovat veškeré své služby. V soutěži Zlatá koruna se výrobky MONETA Money Bank umisťují každoročně na předních příčkách, což svědčí o dlouhodobé kvalitní koncepci produktového portfolia banky. Počet klientů, který za poslední roky dosáhl skoro milionové hranice tuto kvalitu očividně potvrzuje.

Produkty banky

Společnost MONETA Money Bank rozděluje své bankovní služby na dva segmenty. Jde o privátní klientelu (jednotlivce) a o firmy. Široké portfolio služeb MONETA Money Bank pro oba typy zákazníků je tak rozsáhlé, že je prakticky nemožné jej adekvátně popsat. Vše začíná u vedení účtů, pojištění a spoření přes půjčky, leasing a hypotéky až k investování a projektování. MONETA Money Bank dokáže uspokojit každého klienta individuálně. Nejedná se o plošné produkty, ale vždy o jednotlivě sestavená portfolia možností pro každého jednotlivého zákazníka.

Kontaktní informace

MONETA Money Bank

Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4
IČO: 25672720
Telefon: 844 844 844
Kód banky: 0600
SWIFT AGBA CZ PP
www stránky: www.moneta.cz


Datum publikování: 12.3.2011

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů