ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyMoje banka - Mojebanka.cz,
Přímé bankovnictví KB

Pryč je doba, kdy jsme k vůli jakékoliv malichernosti byli nuceni navštívit pobočku své banky v místě bydliště. Dnes už nemusíte nikam chodit, aby jste většinu běžných bankovních věcí vyřídili pomocí přímého bankovnictví přes internet.

Moje banka od KB

Komerční banka provozuje online aplikaci MOJE BANKA na stránkách www.mojebanka.cz, která si klade za cíl usnadnit bankovní styk a zefektivnit komunikaci s bankou.

Moje banka online pomocník, který šetří čas

Hlavní předností aplikace Moje Banka, je zrychlení platebního styku a úspora času. K zadání platebního příkazu není třeba navštívit banku. Příkaz k úhradě zadáte snadno na stránkách www.mojebanka.cz. Tato aplikace je zabezpečená proti zneužití. Hlavním bezpečnostním prvkem je certifikát, který vydává banka. Bez tohoto certifikátu není možné se do přímého bankovnictví KB Moje Banka přihlásit. Sekundárním prvkem bezpečnosti je ověřování transakcí pomocí SMS zprávy a bezpečnostní heslo.

Vše co potřebujete řešit, můžete řešit z libovolného počítače připojeného na internet. Díky přímému bankovnictví KB máte k dispozici například historii transakcí, výpisy z účtu, informace o čerpání hypotečního úvěru atd..


Datum publikování: 7.4.2010
  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů