ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyUniCredit Bank

UniCredit Bank je významnou českou ale i evropskou bankou, která se specializuje na střední a východní Evropu. Tam si buduje velmi silnou pozici a patří mez top několik hráčů na trhu. Díky orientaci na tento široký trh umožňuje klientům při mezinárodních vztazích fungovat a provádět platební operace pod stejnou bankou, čímž ušetří klientům řadu prostředků a času. Na Českém trhu banka funguje od roku 2007 spojením úspěšných institucí HVB Bank a Živnostenské banky.

UniCredit Bank

Hlavní myšlenkou UniCredit Bank je především kvalitní produkt, tedy vysoce kvalitní služby všem. Banka se snaží vyjít maximálně vstříc každému, kdo o to projeví zájem. Garance vysokého standardu služeb je jednou ze stěžejních myšlenek celé skupiny.

Klienti

Ke klientům UniCredit Bank patří nároční, cílevědomí a odpovědní lidé. Pokud vezmeme podnikatelské hledisko tak banka funguje jak pro privátní tak i podnikovou klientelu. Banka díky své síle a úspěchům má co klientům nabídnout. Každý zákazník UniCredit Bank požaduje kvalitu a výkonnost, kterou právě tato instituce bezesporu nabízí.

Produkty

UniCredit Bank nabízí komplexní, spolehlivé a velmi propracované bankovní produkty a služby, které jsou rozhodně tím lepším na finančním trhu. Bohatá síť personálních bankéřů dokáže samostatně a hlavně rychle a kvalitně připravit nabídku služeb přímo na míru danému klientovi. UniCredit Bank přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a tvoří pro něj užitečná, smysluplná a velmi efektivní řešení. Důvěra a diskrétnost, to jsou hodnoty, na kterých vztah zákazník a banka stojí především. Banka se navíc velmi aktivně staví k faktoringovým operacím, akvizičnímu financování a financování komerčních nemovitostí. Opravdu široká nabídka produktů UniCredit Bank dělá z této instituce dravého hráče na bankovním trhu České republiky.

Kontaktní informace

UniCredit Bank Czech

Na Příkopě 858/20, 113 80 Praha 1
IČO: 64948242
Telefon: 800 144 441
Kód banky: 2700
SWIFT BACX CZ PP
www stránky: www.unicreditbank.cz


Datum publikování: 9.2.2010

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů