ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyZUNO BANKA

Zuno bank je jednou z nových bankovních institucí u nás, které se snaží přinést na trhu něco nového. Něco, co zde dlouhodobě chybí. Naše velké banky stále spoléhají na to, že český klient nemění svou banku příliš často a prakticky do dnes neměl na výběr. S příchodem Zuno bank však tyto předsudky padají.


Dříve nebyly výhody přechodu mezi bankami nikterak závratné, nebo byly pouze dočasné. Dnes se Zuno bank však výhody výrazně převyšují transakční náklady, které jsou se změnou banky spojené. Navíc díky tomu, že účet u Zuno bank je zdarma, nemusíte ani svůj účet měnit. Zkrátka si jen otevřete nový u Zuno bank zadarmo.

Nové éra bankovnictví, to je ZUNO Bank

Zuno bank přináší nové myšlenky, inovace a celou řadu vylepšení, která výrazně zvyšují její konkurenceschopnost. Vše samozřejmě začíná u vedení účtu zdarma. To je zcela zásadní prvek, na který je potřeba upozornit.

Zdarma

Zuno bank nabízí vedení běžného účtu naprosto zadarmo. Bez dalších poplatků. Jde o mimořádně výhodný počin pro klienty, jelikož standardní platba za vedení účtu u velkých bank je v řádu deseti či dokonce set korun. U Zuno bank za vedení běžného účtu neplatíte nic. A už to je důvod, proč uvažovat o změně banky, jelikož ročně ušetříte nemalé finance na poplatcích.

Kontaktní informace

Zuno Bank AG

Na Rybníčku 1329/5
120 00
Praha 2
Telefon: +420 2 45 69 99 99
Kód banky: 2310
SWIFT ZUNOCZPPXXX
www stránky: www.zuno.cz


Datum publikování: 4.2.2010

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů