ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyPoštovní spořitelna

Poštovní spořitelna je prakticky součástí ČSOB a představuje její druhou značku. Pro oficiální a právní komunikaci se tedy používají identifikační údaje ČSOB. Poštovní spořitelna má sama o sobě zhruba dva miliony klientů, kteří mohou využívat nejhustější obchodní síť ze všech konkurenčních bankovních institucí.


Pod záštitou skupiny ČSOB může navíc využívat skvělého know-how a aplikovat jej na každé pobočce, kterých má Poštovní spořitelna více něž 3300 na poštách a 52 ve finančních centrech. Skoro 650 bankomatů obsluhuje klienty po celé zemi a navíc je možné využít služeb Poštovní spořitelny i na více než 2500 pokladnách v obchodech Albert.

Inovace Poštovní spořitelny

Poštovní spořitelna těží ze své spolupráce s mateřskou ČSOB a silnou skupinou. Byla jednou z prvních, které zavedly na trh službu CashBack, která představuje pohodlný výběr peněz z účtu prostřednictvím pokladen v obchodech a síti čerpacích stanic a to bez poplatků. Tato služba je velmi úspěšná a hojně využívána. Další převratnou novinkou byla TV Banka, kterou mohli klienti ovládat své bankovní účty pouhým televizním ovladačem. V Evropě zatím funguje pouze ve Velké Británii, Španělsku a Holandsku. Elektronické bankovnictví nabízí Poštovní spořitelna ve formě Max Mobil PS, Max Internetbanking PS a Max Phone PS.

Vstřícnost k zákazníkům

Poštovní spořitelna velmi dbá na své klienty a tak jim umožňuje využívat služby banky i v sobotu a v neděli. Více než 500 pošt má totiž otevřeno v sobotu a zhruba něco málo přes 20 pošt funguje nepřetržitě sedm dní v týdnu, tedy i v neděli. Navíc se Poštovní spořitelna snaží být nejvýhodnější a nejlevnější bankou na trhu. Jako jedna z mále dokonce neúčtuje poplatky na bankovním účtu za příchozí platby. Banka se také chce orientovat na všechny skupiny obyvatelstva, takže nabízí programy jak pro mladé (Junior, Mini), ale i pro starší spoluobčany (Senior). Všem banka dokáže nabídnout službu šitou přímo na míru.

Kontaktní informace

Poštovní spořitelna

Československá obchodní banka, a. s.
Radlická 333/150, 150 57 Praha 5
IČO: 00001350
Telefon: 800 210 210
Kód banky: 0300
SWIFT CEKOCZPP
www stránky: www.postovnisporitelna.cz


Datum publikování: 4.11.2010

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů