ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyFio banka

Fio banka je moderní bankou na českém trhu. Nový přístup, nové technologie a téměř žádné poplatky. Tím Fio banka dokáže svou konkurenci doslova válcovat. Je to jasné. Běžný účet zdarma, podnikatelský účet zdarma, transakce bez poplatků, inkasa zadarmo, vedení internetového bankovnictví také zdarma.

A tím to samozřejmě ještě nekončí. I platební kartu Vám Fio banka vydá zcela bez jakýchkoliv poplatků. Sečtěte si u Vaší banky, kolik ročně na poplatcích zaplatíte. Opravdu se Vám nevyplatí změna vaší bankovní instituce. Chcete ušetřit nebo ne?

Internet, technologie a Fio banka

Fio banka Vám umožní spravovat svůj účet pohodlně z domova. Pomocí internetu a internetového bankovnictví zdarma máte možnost kdykoliv 24 hodin denně 7 dní v týdnu zkontrolovat si svůj zůstatek a pohyby na účtu. I ze svého mobilu můžete snadnou přistoupit ke svým platbám a zkontrolovat, či dokonce uskutečnit jakoukoliv transakci. Vše přehledně, jednoduše a s vysokým stupněm zabezpečení. Sami si zvolte, jak chcete své prostředky ochránit a jakým způsobem bude každá transakce potvrzována. Je to skutečně jen na Vás.

Fio banka je tu pro Vás

Fio banka je tu pro Vás a dokáže Vám nabídnout nebezpečně levný produkt, který Vás ohromí. Fio banka využívá všechny moderní technologie, aby svým klientům maximálně usnadnila jejich podnikatelské či soukromé aktivity. Neplaťte poplatky tam, kde nemusíte. Neplaťte je nikde. Fio banka Vám v tomto ohledu vyjde vstříc.

Kontaktní informace

Fio banka

Millennium Plaza
V Celnici 10
117 21
Praha 1

Telefon: 800 100 339
Kód banky: 2010
SWIFT FIOBCZPP
www stránky: www.fio.cz


Datum publikování: 17.11.2013

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů