ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyEqua bank

Equa bank představuje moderní bankovní instituci pro schopné zaměstnance, podnikatele a prakticky každého, kdo chce mít za zády silného technologického partnera. Equa bank navíc pochopila požadavky trhu a přišla se skutečně revoluční nabídkou.Vše jednoduché, přehledné a jasné. To jsou prvky, které Equa bank posouvá dopředu a snaží se tímto způsobem oslovit své potenciální klienty. Vše začíná možností založit si běžný účet přes internet ze svého domova. Nic složitého, co zvládne prakticky každý s pomocí internetu a svého počítače. Už tímto je Equa bank zcela revoluční a další instituce ji budou bezpochyby následovat.

Skvělé podmínky

Pokud si navíc zvolíte Equa bank jako svou hlavní banku, kam budete posílat své vydělané prostředky, můžete mít účet vedený naprosto zdarma. To může ročně znamenat úsporu v řádech tisíci korun. Už tato pouhá změna vám tak ušetří nemalé prostředky. Navíc výběry z bankomatů má Equa bank nastavené tak, že můžete vybírat z kteréhokoliv bankomatu u nás či v zahraničí za stejnou částku.

Výhodně

Snadnější už to skutečně ani být nemůže. Navíc spořící produkty Equa bank nabízejí neobvykle vysoké úroky, které jsou pro každého klienta garantované, takže se skutečně nemusí ničeho bát ani vzhledem k krátké historii této moderní instituce. Právě díky tomu dokáže Equa bank přicházet s novými nápady a řešeními, která by nikdo nečekal, přestože jsou tak krásně jednoduchá.

Kontaktní informace

Equa bank

Lazarská 1718/3
111 21
Praha 1

Telefon: 224 990 200
Kód banky: 6100
SWIFT BAPP CZ PP
www stránky: www.equabank.cz


Datum publikování: 17.5.2014

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů