ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankymBank

mBank je na českém trhu relativně krátce. I přes tento handicap se dokázala mBank prosadit a získat si řadu klientů. Přišla totiž s produkty, které nikdo nenabízel. mBank funguje v České republice od roku 2007. Začala nejprve s osobními a spořícími účty a platebními kartami. Postupem času se prosadila i v hypotečním sektoru, spotřebitelských půjčkách a kreditních kartách. Vše je podporováno kvalitním finančním poradenstvím.

mBank obchodní síť

mBank v České republice nemá sice rozsáhlou síť poboček, o to kvalitnější služby na nich ale poskytuje. 10 finančních center a skoro 20 mKiosků dokáže obsluhovat řadu zákazníků. Navíc díky vysoce propracované online strategii je možné veškerou komunikaci s mBank omezit právě pouze na internet. mBank totiž sází především na internet a moderní zákazníky, kteří svůj účet jsou schopni a ochotni pomocí internetu popřípadě mobilního telefonu zručně ovládat.

Image

mBank se snaží být transparentní a otevřenou institucí. Zajímá se o názory svých klientů a často podle nich dotváří své produkty přesně dle přání zákazníků. Díky své flexibilitě si tak získává velké množství klientů, kteří využívají jejích moderních nástrojů pro komunikaci a obsluhu. mBank navíc dbá na absolutní bezpečnost a jistotu. Pouze nejvyšší možná péče a bezpečnost totiž umožní mBank stát se konkurenceschopným hráčem na bankovním trhu v České republice.

Produkty

mBank se specializuje především na osobní finance. Její mKonto bylo vyhlášeno nejlepším osobním účtem na českém trhu. Jedná se opravdu o mimořádný produkt. Jako první totiž mBanka přišla s tím, že klient neplatí žádné poplatky za vedení účtu. V Čechách věc do té doby nevídaná. A právě díky tomu se podařilo mBank získat a neustále získávat nové klienty, kteří právě na úsporu nákladů za poplatky rozhodně slyší. V podnikatelské sféře mBanka nabízí moderní produkty, které jsou vhodné pro elektronické obchody. mBank zkrátka míří do moderních vod a mobilních komunikačních i distribučních kanálů.

Kontaktní informace

BRE Bank S.A.

Jugoslávská 1, Praha 2, PSČ 120 00
IČO: 27943445
Telefon: 844 777 000
Kód banky: 6210
www stránky: www.mBank.cz


Datum publikování: 14.11.2013

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů