ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyVolksbank

Volksbank se pohybuje na české bankovním trhu již od roku 1993. Je dceřinou společnosti Volksbank AG, která byla založena již v roce 1922. Jednalo se o společenství úvěrových institucí. Jejím vlastníkem je více než 60 rakouských družstevních bank.

Skupina Volksbank International AG

Hlavní centrála skupiny se nachází ve Vídni. Skupina Volksbank International AG spravuje síť více než 600 poboček v devíti zemích Evropy. S více než 5800 zaměstnanci patří mezi středně velké hráče v regionu. Samostatná Volksbank na našem území operuje na 26 pobočkách a pomocí více než 650 bankomatů obsluhuje své zákazníky. Banka spolupracuje s velkými společnostmi a používá i jejich bankomatovou síť k rozšíření vlastních služeb.

Služby

Volksbank se snaží nabízet široké spektrum služeb a produktů. Své klienty rozděluje na tři sektory. Občany, firmy a veřejný sektor. Ke každému segmentu trhu má speciální produkty, které jsou právě pro dané klienty nejvhodnější.

Služby pro občany

Pro občany banka disponuje několika druhy kont: FIT konto, STYL konto a program EXCLUSIVE. Jednotlivé programy a nabídky jsou odstupňovány dle náročnosti. FIT konto je přizpůsobeno rychlému a snadnému nakládání s penězi. STYL konto je nepatrně rozšířenější rozsah služeb a program EXCLUSIVE představuje služby pro nejnáročnější klientelu, která využívá prakticky všechny nabízené služby a potřebuje být neustále informovaná o svých financích.

Služby pro podnikatele

Pro podnikatele a firmy Volksbank nabízí bankovnictví se zvýšenou bezpečnostní ochranou a stabilní online systémy. U nabídky pro tento druh zákazníků jde vždy zásadně o individuální bankovnictví, kdy je klientovi celý komplex služeb nabízen striktně na míru a podle jeho představ.

Služby veřejný sektor

A pro veřejný sektor Volksbank nabízí kvalitní poradenství v oblasti financování a samozřejmě možnosti efektivního využití dočasně volných peněžních prostředků.

Kontaktní informace

Volksbank a.s.

28. února 2013 došlo ke změně názvu, a ze společnosti Volksbank CZ, a.s. se stává SPERBANK CZ, a.s.

Sperbank tak bude i nadále fungovat podle zákonů České republiky a bude podléhat bankovnímu dohled České národní banky.


Datum publikování: 28. 3. 2013

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů