ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankyHypoteční banka

Hypoteční banka je lídrem na trhu hypoték. Jde o instituci, která se právě na hypoteční úvěry striktně specializuje a tím dokáže jasně oslovovat své klienty. Banka svou historií sahá až k roku 1991, kdy byla založena jako univerzální obchodní banka, která byla svým charakterem spíše regionální. Od roku 1995 má povolení vydávat hypoteční zástavní listy a je tedy institucí, která se specializuje na hypoteční úvěry. Rok 2000 znamenal zlom, kdy banku koupila ČSOB. Od té doby je Hypoteční banka součástí silné skupiny, která dokáže banku dále rozvíjet.

Profil hypoteční banky

Hypoteční banka je stabilní a zavedenou institucí, která je vstřícná a moderní v každém směru. Charakterizuje ji přímé spojení s financováním nemovitostí, které jsou určené k bydlení. Díky propracovanému systému může Hypoteční banka přistupovat ke klientům individuálně a poskytovat profesionální poradenství na míru. Hypoteční banka je dlouhodobě jedničkou na hypotečním trhu a to i díky největší emisi hypotečních zástavních listů v České republice. Banka má 29 poboček a velké množství poradenských center po celé zemi.

Strategie Hypoteční banky

Hypoteční banka jde víceznačkovou strategií. Jde o to, že díky svým výborným produktům dokáže banka oslovovat klienty napříč celým trhem. Toho mohou využívat partneři banky, kteří využívají produkty Hypoteční banky a nabízejí je na svých pobočkách. Tímto získává společnost další a další klienty a nic nebrání jejímu dalšímu rozšiřování.

Produkty

Hlavním a nejdůležitějším produktem Hypoteční banky je hypoteční úvěr – hypotéka. Právě díky specializaci pouze na tento jeden hlavní produkt, dokáže banka vytvářet bezkonkurenční podmínky pro své potenciální klienty, které jsou nesrovnatelně lepší než u konkurence. Hypoteční úvěry jsou dominantou Hypoteční banky a její chloubou. Hypotéka od této instituce je již několik let vyhlašována nejlepší hypotékou roku.

Kontaktní informace

Hypoteční banka, a.s.

Radlická 333/150, 150 57 Praha 5
IČO: 13584324
Telefon: 224 116 515
Kód banky: 2100
www stránky: www.hypotecnibanka.cz

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů