ABC Banky - Banky v CRABC BankyABC BankySberbank

Moderní banka s nabídkou produktů a služeb nejen pro fyzické osoby, ale také pro malé, střední i velké firmy a instituce. Kompletní portfolio služeb je složeno z několika hlavní kategorií každodenního bankovnictví, financování, spoření, investic a pojištění. Služeb Sberbank využívá v ČR už přes 100 000 klientů.

Kategorie služeb pro občany

Běžní občané si u Sberbanky mohou zřídit účet, mít k dispozici online bankovnictví, vyřídit si kreditní kartu, pronajmout si bezpečnostní schránku nebo mít k dispozici transparentní účet. Přechod ke Sberbank není složitý, veškeré formality s původní bankou za vás vyřídí, včetně převodů a nastavení všech trvalých příkazů.

FÉR Konto

Běžný účet se u Sberbank nazývá FÉR konto. V základní variantě je vedení konta zdarma, u dalších variant při aktivním používání. Za aktivitu je klient odměňován službami zdarma. FÉR konto nabízí 3 varianty – základním typem je MINI, dále je to rozšiřující typ AKTIV a poslední variantou je OPTIMAL. S vyšší variantou účtu získává klient i více výhod.

Bezpečnostní schránky

Možností jak si uschovat své cennosti a důležité listiny na bezpečném místě je zřízení tzv. bezpečnostní schránky. Ty nabízí Sberbank v různých velikostech a v ceně pronájmu je i pojištění uschovaných věcí až do výše 500 000 korun. Bezpečnostní schránku lze pronajmout na vybraných pobočkách. Doba pronájmu může být na dobou neurčitou, nebo určitou - minimálně měsíc. Uložit do bezpečnostní schránky lze zlato, mince, šperky starožitnosti nebo důležité listiny jako jsou cenné papíry, doklady, závěti, darovací listiny nebo originály smluv. K tomu, aby bylo možné schránku pronajmout, je nutné vedení běžného účtu ve Sberbank.

Hotovostní FÉR půjčka

FÉR půjčka je možnost, jak získat finanční prostředky na cokoliv a bez zajištění. Půjčit si můžete od 30 000 do 1 000 000 milionu na dobu 1 až 8 let. Sami si můžete zvolit výši měsíční splátky i datum. Půjčku můžete sjednat on-line, a to bez poplatků za sjednání, vedení úvěrového účtu i předčasné splacení. K vyřízení je nutné doložit občanský průkaz a doložení příjmů, pokud vám příjem chodí jinde než do Sberbank.

Refinancování a konsolidace půjček

FÉR konsolidace nabízí převedení jakékoliv nevýhodné půjčky nebo možnost sloučení několika úvěrů do jedné splátky. Takto se dá ušetřit na poplatcích každý měsíc. Celkové počet úvěrů, které lze sloučit může být až 10, v rozmezí od 50 000 do 1 000 000 korun. Splátky pak budou moci být rozloženy až na 10 let.

Hypoteční úvěry

Sberbank poskytuje i řadu možností jak financovat bydlení. V nabídce je FÉR hypotéka na koupi nebo výstavbu domu, pronájem bytu či rekonstrukci. S hypotékou můžete refinancovat i váš stávající úvěr na bydlení. Pokud potřebujete prostředky na cokoliv a můžete ručit nemovitostí je k dispozici Americká hypotéka. V případě že ručit nemovitostí nemůžete, je vám k dispozici předhypteční úvěr.

Kontaktní informace

Sberbank CZ, a.s.

U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5
IČO: 25083325

Infolinka: 800 133 444
Kód banky: 6800
SWIFT: VBOECZ2XXXX
www stránky: www.sberbankcz.cz

(původně Volksbank)


Datum publikování: 27. 2. 2018

  Aktuální kurz koruny


© 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR
všechna práva vyhrazena. IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů